Technologie bezwykopowe zyskują w Polsce coraz większą popularność, jednak wciąż wielu inwestorów, projektantów i wykonawców nie zna ich atutów, w konsekwencji czego decyduje się na tradycyjne wykopy.

W trosce o poszerzanie wiedzy z zakresy inżynierii budowlanej i bezwykopowych renowacji sieci zaangażowaliśmy się w rozwój platformy e-learningowej Wydawnictwa INŻYNIERIA sp. z o.o.  Jesteśmy partnerem e-kursu pn. „Zastosowanie wykładzin CIPP w renowacji przewodów kanalizacyjnych i wodociągowych”, dotyczącego najdynamiczniej rozwijającej się metody bezwykopowej renowacji.

Zachęcamy wszystkich autorów dokumentacji projektowych, inwestorów przygotowujących specyfikacje przetargowe, a także osoby związane z branżą wodno-kanalizacyjną i te, które swoją przyszłość zawodową wiążą z tą dziedziną inżynierii, do aktywnego uczestnictwa w kursie.

Nadzór merytoryczny nad kursem pełni dr inż. Andrzej Kolonko z Politechniki Wrocławskiej.

Akademia Inzynierii


Akademia Inżynierii to miejsce, które powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na nowe formy zdobywania oraz przekazywania specjalistycznej wiedzy. To miejsce w sieci, które zgromadzi fachową wiedzę z różnych dziedzin inżynierii. Wystarczy zapisać się do Akademii, a większość projektów oraz bezpłatnych szkoleń będzie w zasięgu ręki.

Idź do kursu

Aktualności


BLEJKAN na targach Ro-Ka-Tech 2019

W dniach 8–10 maja br. w niemieckim Kassel odbyły się targi Ro-Ka-Tech, na których nie mogło nas zabraknąć.


Nasza realizacja na Cyprze w mediach

Jedną z obecnie przeprowadzanych przez nas realizacji jest renowacja kanalizacji w cypryjskim Limassol.


Renowacja studni systemem PREDL®-FLEXLINER® na „INŻYNIERII Bezwykopowej” 2019

W tym roku wśród naszych licznych aktywności podczas „INŻYNIERII Bezwykopowej” 2019 zaprezentujemy uczestnikom renowację studni systemem…


Weźmiemy udział w XV Targach RO-KA-TECH!

Przed nami jedna z największych imprez wod-kan w Niemczech – RO-KA-TECH.