• News1
  • News2
  • News3

Najczęstsze błędy wykonawcze podczas renowacji w technologii CIPP

Podczas II Konferencji „CIPP Technology Days”, która odbyła się w Gdańsku w dniach 11–12 stycznia 2018 r., Tomasz Daniłoś, Przewodniczący Rady Nadzorczej BLEJKAN S.A., przedstawił referat nt. dobrych praktyk wykonawczych na podstawie najczęściej popełnianych błędów i awarii z nimi związanych.

BLEJKAN w zestawieniu Orłów Wprost

Firma BLEJKAN S.A. znalazła się na liście Orłów Wprost - najlepszych polskich przedsiębiorców. Podczas uroczystej gali zorganizowanej w Świnoujściu przez tygodnik „Wprost” nagrodę odebrał prezes spółki, Jakub Blejsz.

Jesteśmy platynowym sponsorem II Konferencji CIPP Technology Days

Po raz kolejny firma BLEJKAN została sponsorem Konferencji CIPP Technology Days, której pierwsza edycja odbyła się w Krakowie w styczniu br. Tym razem w imieniu własnym i organizatorów zapraszamy do Gdańska w dniach 11–12.01.2018 r.

Kolejna renowacja kanalizacji w Rydze

Kolejny kontrakt w Rydze, stolicy Łotwy, obejmował prace w ulicach Firsa Sadovnikova oraz Jekabpils. W sumie należało przeprowadzić renowację przewodów kanalizacyjnych o łącznej długości wynoszącej około 1200 m. Przyjęta technologia renowacyjna to CIPP (ang. Cured in Place Pipe). Zadaniem wykonawcy było zainstalowanie wykładzin na 11 odcinkach sieci kanalizacyjnej.