• News1
  • News2
  • News3

Warszawa: renowacja kanału burzowego w technologii SPR zakończona

W Warszawie na Żoliborzu zakończyła się renowacja kanału burzowego przeprowadzona w technologii SPR (rura spiralnie zwijana). Modernizacji poddano kanał o kształcie gruszkowym i wymiarach 2000/2700 mm na długości 1162 m.

Renowacja przewodów wodociągowych w Warszawie

27 września została zawarta umowa pomiędzy firmą BLEJKAN S.A. a Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Dotyczy ona renowacji przewodów wodociągowych w ul. Domaniewskiej i w al. Jana Pawła II.

BLEJKAN Team na rowerach – ŠKODA Poznań Bike Challenge 2018

23 września br. odbyła się piąta edycja największego wydarzenia rowerowego w Polsce: ŠKODA Poznań Bike Challenge. W zawodach udział wzięli zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy z różnych grup wiekowych – od najmłodszych aż po najstarszych – i z różnych krajów. Łącznie, w ramach wszystkich konkurencji, na starcie stanęło kilka tysięcy kolarzy. Wśród zawodników znalazł się też BLEJKAN Team w składzie: Joanna Lech, Waldemar Jarząbek, Piotr Roth, Jacek Paczkowski.

ZŁOMBOL 2018 – bezwykopowa reprezentacja wsparła akcję charytatywną

Załoga Tomasza Goździora i Anny Podhajskiej-Goździor wzięła udział w charytatywnej akcji ZŁOMBOL, w której uczestniczyło 836 zespołów. Zadanie, jakie mieli do wykonania, nie było proste – należało pokonać dystans z Katowic do Grecji (na Półwysep Chalkidiki). Jednak, zgodnie z założeniem organizatorów, na trasie mogły znaleźć się tylko pojazdy „o socjalistycznej/komunistycznej produkcji lub konstrukcji”.