• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

20.04.2018

Rekordowa renowacja w Krakowie - film

W marcu br. przeprowadziliśmy rekordową na skalę światową renowację kanału DN1500 o długości 277 m pod Wisłą w Krakowie. Prace zostały zrealizowane w technologii CIPP UV.
Dlaczego był to rekord świata? Ponieważ do tej pory nikt z sukcesem nie wykonał w tej technologii w ramach jednego odcinka tak długiej instalacji o tej średnicy.

 

19.04.2018

W Gorzowie Wlkp. rozpoczęła się renowacja 10,5 km kanalizacji

Pod koniec marca br. w Gorzowie Wlkp. rozpoczęły się prace w ramach dużego projektu kanalizacyjnego – chodzi o bezwykopową renowację 10,5 km sieci oraz blisko 270 studni i komór. Do realizacji zadania wykorzystane zostaną trzy bezwykopowe metody: CIPP (ang. Cured in Place Pipe), relining oraz chemia budowlana. Wszystkie prace, których koszt oszacowano na 29,7 mln zł netto, zostaną zakończone do 31 lipca 2019 r.

 

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz