• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

31.01.2018

Skomplikowana modernizacja kanalizacji w Gdańsku

Na zlecenie spółki Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna firma BLEJKAN S.A. prowadzi w Gdańsku prace polegające na modernizacji kanalizacji o łącznej długości 3,2 km. Roboty realizowane są w rejonie Starego Miasta i rynku.

 

30.01.2018

BLEJKAN przeprowadzi renowację sieci kanalizacyjnej w Gorzowie Wlkp.

Na podstawie umowy zawartej z gorzowskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. firma BLEJKAN S.A. zajmie się modernizacją sieci kanalizacyjnej w Gorzowie Wielkopolskim. Renowacja obejmie łącznie ponad 10,5 km przewodów kanalizacyjnych o zróżnicowanych średnicach – od DN200 do DN1500.

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz