• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

 

13.06.2017

Nowatorska metoda naprawy przykanalików i nie tylko [zobacz galerię i film]

W zakończonej w ubiegłym tygodniu 15. edycji Konferencji INŻYNIERIA Bezwykopowa po raz kolejny udział wzięła firma BLEJKAN S.A. - lider w branży bezwykopowych renowacji. Po raz kolejny była też sponsorem platynowym wydarzenia. Swoją obecność na konferencji zaznaczyła m.in. organizując stoisko wystawiennicze czy pokaz technologii na żywo.

 

29.05.2017

BLEJKAN dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem

Akademia Inżynierii to jedyna w Polsce platforma e-learningowa dedykowana inżynierom. Właśnie zakończył się pierwszy kurs, który poświęcony był bezwykopowym metodom renowacji kanalizacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz