• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

 

01.09.2017

Warszawskie renowacje i nie tylko - zobacz film i fotogalerię

Renowacja kolektora burzowego w ul. Z. Krasińskiego czy 3-kilometrowego odcinka sieci kanalizacyjnej położonego w Al. Krakowskiej to tylko niektóre inwestycje z zakresu renowacji sieci, które realizuje w stolicy firma BLEJKAN S.A. Dowiedz się więcej oglądając film i fotogalerię.

 

30.08.2017

Grudziądz: wykładziny CIPP w kanałach kołowych i jajowych

Technologia CIPP została wybrana do renowacji kanałów w Grudziądzu. Wykładziny renowacyjne wzmacniane włóknem szklanym były utwardzane promieniami UV. W sumie naprawiono przewody na długości ponad 1200 m. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz