• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

18.08.2016

Zachodniopomorskie: bezwykopowa renowacja kanałów w Sławnie

W zachodniopomorskim Sławnie firma BLEJKAN wykonała renowację kanałów deszczowych o zróżnicowanym zakresie średnic (od DN240 do DN400) i łącznej długości wynoszącej ponad 900 mb. W pracach zastosowano kilka technologii.

 

11.08.2016

Akademia Inżynierii z firmą BLEJKAN

We wrześniu pod patronatem firmy BLEJKAN rusza pierwszy e-kurs w ramach Akademii Inżynierii. Zostanie on podzielony na osiem etapów, przedstawiających uczestnikom fachową wiedzę z obszaru renowacji kanalizacji. Sprawdź, co przewidziano w programie.

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz