• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

16.01.2018

Najczęstsze błędy wykonawcze podczas renowacji w technologii CIPP

Podczas II Konferencji „CIPP Technology Days”, która odbyła się w Gdańsku w dniach 11–12 stycznia 2018 r., Tomasz Daniłoś, Przewodniczący Rady Nadzorczej BLEJKAN S.A., przedstawił referat nt. dobrych praktyk wykonawczych na podstawie najczęściej popełnianych błędów i awarii z nimi związanych.

 

19.12.2017

BLEJKAN w zestawieniu Orłów Wprost

Firma BLEJKAN S.A. znalazła się na liście Orłów Wprost - najlepszych polskich przedsiębiorców. Podczas uroczystej gali zorganizowanej w Świnoujściu przez tygodnik „Wprost” nagrodę odebrał prezes spółki, Jakub Blejsz.

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz