• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

24.11.2016

Cenne nagrody w konkursie pod patronatem BLEJKANA

Kolejna lekcja w Akademii Inżynierii jest już dostępna. W ramach e-kursu można nie tylko pozyskać fachową wiedzę w zakresie bezwykopowej renowacji, ale również wygrać cenne nagrody. Szczegóły na stronie www.akademia-inzynierii.pl.

 

31.10.2016

Ucz się online! Renowacja kanalizacji w Akademii Inżynierii

Firma BLEJKAN S.A. objęła patronatem pierwszy e-kurs zorganizowany w ramach nowo powstałej Akademii Inżynierii. Obejmuje on osiem etapów, przedstawiających uczestnikom fachową wiedzę z zakresu renowacji sieci.

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz