• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

14.12.2018

Zimowy Festiwal Konkursów

Serdecznie zapraszamy do udziału w Zimowym Festiwalu Konkursów organizowanym przez Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o. we współpracy z naszą firmą.

 

06.12.2018

BLEJKAN S.A. Brylantem Polskiej Gospodarki 2017 Budownictwa

W rankingu Instytutu Europejskiego Biznesu, spośród 70 tys. przeanalizowanych firm, znalazło się 638 firm budowlanych, których wartość rynkowa wyniosła ponad 40 mln zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz

 
 
 
 
 

BLEJKAN S.A. Brylantem Polskiej Gospodarki 2017 Budownictwa