• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

02.10.2018

Warszawa: renowacja kanału burzowego w technologii SPR zakończona

W Warszawie na Żoliborzu zakończyła się renowacja kanału burzowego przeprowadzona w technologii SPR (rura spiralnie zwijana). Modernizacji poddano kanał o kształcie gruszkowym i wymiarach 2000/2700 mm na długości 1162 m.

 

28.09.2018

Renowacja przewodów wodociągowych w Warszawie

27 września została zawarta umowa pomiędzy firmą BLEJKAN S.A. a Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Dotyczy ona renowacji przewodów wodociągowych w ul. Domaniewskiej i w al. Jana Pawła II.

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz