• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

02.07.2018

Byliśmy platynowym sponsorem Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2018

W dniach 20–22 czerwca w podkrakowskich Tomaszowicach odbyła się XVI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. Jak zwykle, braliśmy czynny udział w tym wydarzeniu, prezentowaliśmy firmę zarówno na wystawie wewnętrznej, jak i zewnętrznej, a ponadto przygotowaliśmy pokaz na żywo.

 

28.06.2018

Otrzymaliśmy nagrodę TYTAN 2018!

W dniach 20–22 czerwca br. w podkrakowskich Tomaszowicach odbyła się XVI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”, podczas której przyznane zostały nagrody TYTAN oraz Tytanowe Laury Inwestora. Miło nam poinformować, że nasza firma również została nagrodzona!

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz