• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

16.01.2019

Renowacja bez granic

Chcąc utrzymać pozycję lidera w branży bezwykopowej renowacji, konsekwentnie realizujemy przyjętą strategię rozwoju. Podejmujemy nowe wyzwania i angażujemy się w coraz bardziej skomplikowane zadania – w kraju i za granicą.

 

15.01.2019

Byliśmy Platynowym Sponsorem III Konferencji „CIPP Technology Days”

W dniach 9–11 stycznia br. we Wrocławiu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w III Konferencji „CIPP Technology Days”, której byliśmy już po raz kolejny Platynowym Sponsorem!

 

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz

 
 
 
 
 

BLEJKAN S.A. Brylantem Polskiej Gospodarki 2017 Budownictwa