• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

26.01.2017

BLEJKAN w najnowszym wydaniu "Inżynierii Bezwykopowej" online

ostatnim wydaniu "Inżynierii Bezwykopowej" 4/2016 [4] ukazały się trzy teksty nt. realizacji BLEJKANA. Teraz można je również przeczytać online. Zapraszamy do lektury.

 

25.01.2017

O reliningu krótkim w Akademii Inżynierii

Renowacja metodą krótkiego reliningu to tematyka 4. lekcji, która została udostępniona dla zalogowanych uczestników e-kursu poświęconego bezwykopowej renowacji przewodów, odbywającego się w ramach Akademii Inżynierii. Po ukończeniu lekcji można wziąć udział w konkursie i wygrać cenną nagrodę. Patronem e-kursu jest firma BLEJKAN S.A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz