• SG1
  • SG2
  • SG3

Renowacja przełazowych kolektorów to dziedzina działalności naszej firmy od której powinniśmy zacząć genezę powstania i rozwoju firmy BLEJKAN. Zarówno kadra umysłowa, właściciele jak i pracownicy fizyczni przez wiele lat zdobywali wiedzę, którą wykorzystywali w praktyce

19.04.2017

Renowacja kanalizacji sanitarnej na długości 10 km

Do końca września 2018 r. potrwa modernizacja sieci kanalizacyjnej na długości blisko 10 km, zlokalizowanej na terenie Pruszkowa, Piastowa i warszawskiej dzielnicy Ursus. Renowacja kanałów zostanie przeprowadzona przy użyciu technologii CIPP oraz reliningu panelami GRP z wykorzystaniem wysokowytrzymałej masy iniekcyjnej wypełniającej przestrzeń międzyrurową. Więcej w najnowszym wydaniu "Inżynierii Bezwykopowej".

 

17.03.2017

Poznaj tajniki renowacji chemią budowlaną z Akademą Inżynierii

Chemia budowlana w renowacji kanalizacji – to temat kolejnej lekcji opracowanej w ramach pierwszego e-kursu Akademii Inżynierii. Co to za metoda? Jakie są jej szczególne cechy? Na czym polega renowacja sieci kanalizacyjnych przy użyciu tej metody? W jakich kanałach można ją zastosować? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują się w kolejnej lekcji. Zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLEJKAN to spółka, której podstawy działania stanowią WIEDZA i PRAKTYKA. Ta wiedza usprawnia nasze myślenie i powoduje, że jesteśmy skuteczni.

Usługi i technologie stosowane w firmie Blejkan to m.in. renowacje wielkowymiarowych kolektorów kołowych i niekołowych, renowacje przykanalików i kołowych nieprzełazowych przewodów kanalizacyjnych, renowacje studni i komór rewizyjnych, naprawy powierzchniowe konstrukcji żelbetowych i murowanych ceglanych...

 arrow

wiecej

wiecej

wiecej

wiecej

zobacz